Espressor Samus BARISTA 20, 1350 W, 20 Bari, 1500 ml Rezervor apa, Negru/Inox
395,54 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Espressor Samus
- BARISTA20
- Espressoare si cafetiere
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
109.11 Lei x 4 rate |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip | Manual |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip bautura | Cafea Cappuccino |
| Numar produse preparate | 2 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Functii | Tava de scurgere detasabila |
| Culoare | Negru Argintiu |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere | 1350 W |
| Presiune pompa | 20 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1500 ml |
DIMENSIUNI
| Latime | 29.5 cm |
| Adancime | 23.9 cm |
| Inaltime | 30.7 cm |
| Greutate | 3.5 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








