Cafetiera, Albatros, Delicia, 680 W, 1,2l, capacitate 10 cesti, negru/rosu
79,31 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Cafetiera Albatros
- DAC-dd-10008076
- Espressoare si cafetiere
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
Cafetiera Albatros Delicia, putere 680 W, 1.2 l, capacitate 10 cesti, functie antipicurare, buton pornit oprit, negru si rosu
Albatros Delicia este o cafetiera cu un design elegant, dat de culoarea sa predominanta, negru.
Aparatul are dimensiuni compacte (22 x 17.5 x 30.5 cm), fiind potrivit atat pentru spatiile inguste cat si pentru cele generoase.
Acesta dezvolta o putere de 680 W si are capacitatea de a prepara 8 - 10 cesti din bautura dorita.
Cafetiera Albatros Delicia prezinta caracteristici ce ii atesta atat calitatea, cat si functionalitatea:
rezervor 1.2 litri;
buton pornit / oprit;
functie anti-picurare;
filtru permanent;
cana de sticla;
ornament rosu;
maner ergonomic.
Cafetiera Albatros Delicia este usor de curatat si intretinut: capacul, cana si filtrul pot fi spalate la masina de spalat vase.
Specificatii tehnice
CARACTERISTICI GENERALE
| Destinat pentru | Cafea |
| Utilizare | Rezidential |
| Numar de cesti | 10 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Material carcasa | Plastic |
| Material recipient | Sticla |
| Functii | Sistem Anti-picurare Indicator nivel apa Compatibil masina de spalat vase |
| Continut pachet | 1 x Cafetiera |
| Putere | 680 W |
| Culoare | Rosu Negru |
DIMENSIUNI
| Capacitate recipient | 1200 ml |
| Lungime | 22 cm |
| Inaltime | 30.5 cm |
| Latime | 17.5 cm |
Nu sunt momentan recenzii








