Espressor Samus Alegria, 3.5 bar, 800 W, Negru
135,00 lei
Inclusiv 1,81 lei pentru ecotaxa
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Espressor Samus
- ALEGRIA
- Espressoare si cafetiere
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
43.84 Lei x 4 rate |
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip | Manual |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Tip bautura | Espresso |
| Numar produse preparate | 1 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Functii | Indicator luminos |
| Culoare | Negru |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere | 800 W |
| Presiune pompa | 3.5 bar |
| Capacitate rezervor apa | 0.24 l |
DIMENSIUNI
| Latime | 32.6 cm |
| Adancime | 16.9 cm |
| Inaltime | 32.9 cm |
| Greutate | 1.67 Kg |
Ghiduri și informații utile:
✅ Garantie: 24 luni
Nu sunt momentan recenzii








