Espressor Samus Caffeccino Red
175,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- Espressor manual
- Putere 800 W
- Presiune abur 3.5 bari
- Cafea macinata
- Duza abur
- Filtru detasabil din inox
- Rezervor apa 240 ml
- Optiune 4 cesti
- Caffeccino Red
- Espressoare si cafetiere
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
53.86 Lei x 4 rate |
- Espressor manual
- Presiune abur 3.5 bari
- Putere 800 W
- Duza abur
- Capacitate 4 cesti
- Rezervor apa 240 ml
- Buton reglaj cu indicator luminos
- Valva de siguranta eliberare presiune
- Boiler din aliaj de aluminiu
- Carafa gradata
- Tavita colectare detasabila
- Lingurita pentru masurare si tasare
- Filtru detasabil din inox
- Culoare rosu si inox
- Dimensiuni brute: 260x215x350 mm
- Dimensiuni nete: 320x200x332 mm
- Greutate bruta: 2.88 kg
- Greutate neta: 2.25 kg
Product Details
Caffeccino Red
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE |
|
|---|---|
| Tip | Manual |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Tip bautura | Espresso, Cappuccino |
| Numar produse preparate | 2 |
| Numar duze cafea | 1 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Culoare | Negru |
SPECIFICATII TEHNICE |
|
|---|---|
| Putere | 800 W |
| Presiune pompa | 3.5 bar |
| Capacitate rezervor apa | 0.24 l |
| Capacitate compartiment cafea | - |
| Capacitate recipient reziduuri | - |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 33.2 cm |
| Latime | 32 cm |
| Adancime | 20 cm |
| Greutate | 2.25 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








