Espressor Samus Espressimo 15 bar, 850 W, Silver
239,00 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Espressor Samus Espressimo 15 bar, 850 W, Silver
- Espressimo 15
- Espressoare si cafetiere
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
69.90 Lei x 4 rate |
Espressor Samus Espressimo Silver
- Presiune abur: 15 bari
- Putere: 850 W
- Dispozitiv spumare
- Rezervor transparent de apa: 1600 ml
- 3 comutatoare cu indicator luminos
- Valva de siguranta pentru eliberarea presiunii
- Boiler din aliaj de aluminiu
- Culoare: inox + negru
Ghiduri și informații utile:
✅ Garantie: 24 luni
Product Details
Espressimo 15
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE |
|
|---|---|
| Tip | Manual |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cafea | Cafea macinata |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip bautura | Espresso, Cappuccino |
| Numar produse preparate | 2 |
| Numar duze cafea | 2 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Culoare | Argintiu |
SPECIFICATII TEHNICE |
|
|---|---|
| Putere | 850 W |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1.6 l |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 30 cm |
| Latime | 30 cm |
| Adancime | 24 cm |
| Greutate | 3 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








