Cuptor cu microunde Samus SMC-20DX1, 20l, Putere 700W, Control Digital, 6 Programe de Preparare, Argintiu
299,00 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- SMC-20DX1
- Cuptoare cu microunde
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
84.93 Lei x 4 rate |
- Cuptor cu microunde Samus
- Capacitate 20 litri
- Putere microunde 700 W
- Control digital
- Culoare - argintiu
- 6 nivele de putere
- Ceas digital 95 minute
- 6 programe de preparare
- Dezghetare in functie de greutate
- Lumina interioara
- Semnal sonor de terminarea programului
- Maner usa
- Parte frontala din inox
- Dimensiune bruta 496 x 380 x 292 mm
- Dimensiune neta 452 x 346 x 262 mm
- Greutate bruta 11,3 kg
- Greutate neta 10,5 kg
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Deschidere usa | Stanga |
| Capacitate | 20 l |
| Functii | Iluminare interioara Semnal sonor la finalizarea programului Afisare ceas |
| Culoare | Argintiu |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere | 700 W |
| Trepte putere | 6 |
DIMENSIUNI
| Latime | 45.2 cm |
| Adancime | 34.6 cm |
| Inaltime | 26.2 cm |
| Greutate | 10.5 Kg |
Product Details
SMC-20DX1
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE |
|
|---|---|
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Deschidere usa | Maner usa |
| Capacitate | 20l |
| Functii | Iluminare interioara, Semnal sonor la finalizarea programului, Afisare ceas |
| Culoare | Argintiu |
SPECIFICATII TEHNICE |
|
|---|---|
| Putere | 700W |
| Trepte putere | 6 |
| Durata temporizarii | Ceas digital 95 minute |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 26.2cm |
| Latime | 45.2cm |
| Adancime | 34.6cm |
| Greutate | 10.5kg |
| Dimensiuni (D x H x W mm) | Dimensiune bruta 496 x 380 x 292 mm |
Nu sunt momentan recenzii








