Casti audio wireless over-ear JBL Tune 710BT, Bluetooth, Baterie 50H, Pure Bass Sound, Microfon, Albastru
239,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Casti audio wireless over-ear JBL Tune 710BT, Bluetooth, Baterie 50H, Pure Bass Sound, Microfon, Albastru
- JBLT710BTBLU
- Casti audio
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
69.90 Lei x 4 rate |
Descriere
Specificatii
Caracteristici tehnice
| Tip | Over the ear |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Functii | Pliabil Activare vocala Cablu detasabil Microfon Multipoint Extra Bass |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20 000 Hz |
| Diametru difuzor | 40 mm |
Caracteristici generale
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Cablu audio 1 x Cablu incarcare USB-C |
| Culoare | Albastru |
| Greutate | 220 g |
Eficienta
| Timp incarcare | 2 h |
| Autonomie | 50 h |
Brand: JBL
Nu sunt momentan recenzii








