Casti JBL Tune 710BT, Bluetooth, Over-ear, Microfon, Crem
304,03 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- AXJBLT710BTBLS
- Casti audio
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
86.19 Lei x 4 rate |
Apeluri hands-free & Control Vocal.
Controleaza-ti sunetul si apelurile sau comunica cu asistentul
tau smart prin intermediul butoanelor de pe casca.

50 de ore de muzică
Capabile de 50 de ore de play back wireless și încărcare rapidă. Cu numai 5 minute la încărcat
primesti 2 ore de playback, iar în 2 ore căștile se încarca complet.
![]()
Sunet JBL Bass Pur
Pentru mai bine de 75 de ani JBL a creat un sunet precis
și impresionant, râvnit la evenimente în jurul lumii.
Aceste căști reproduc același sunet JBL cu
un bass puternic și în același timp profund!
Descriere
Caracteristici tehnice
| Tip | Over the ear |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Conectori | Jack 3.5 |
| Functii | Pliabil Cablu detasabil Microfon Izolare zgomot exterior |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20 000 Hz |
| Raza maxima semnal | 10 m |
| Diametru difuzor | 40 mm |
Caracteristici generale
| Continut pachet | 1 x Cablu de incarcare 1 x Casti 1 x Cablu audio |
| Culoare | Crem |
| Greutate | 220 g |
| Lungime cablu | 120 cm |
Eficienta
| Timp incarcare | 2 h |
| Autonomie | 50 h |
Nu sunt momentan recenzii








