Blender, Philips, 450 W, Alb HR2041
159,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- HR2041/17
- Blendere & Tocatoare
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
49.85 Lei x 4 rate |
Specificatii
Caracteristici generale
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Blender |
| Tip blender | Fix |
| Material bol | Plastic |
| Material lame | Inox |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Culoare | Alb |
Detalii tehnice
| Putere | 450 W |
| Capacitate | 1 l |
| Trepte de viteza | 1 + Impuls |
Functii si accesorii
| Accesorii incluse | Rasnita |
Dimensiuni
| Inaltime | 377 mm |
| Lungime | 164 mm |
| Adancime | 192 mm |
| Lungime cablu | 0.85 m |
Nu sunt momentan recenzii








