Aspirator Albatros Rebel 80 Eco, 800 W, 4 l
249,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- Rebel 80 Eco
- Aspiratoare
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
72.40 Lei x 4 rate |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Aspirator fara sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Metal |
| Eficienta energetica | Clasa B |
| Performanta curatarii covoarelor | Clasa D |
| Performanta curatarii suprafetelor dure | Clasa B |
| Greutate | 5.2 Kg |
| Culoare | Grena |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere | 800 W |
| Putere de aspirare | 180 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Capacitate colectare | 4 l |
| Lungime cablu | 5 m |
FILTRARE & ACCESORII
| Filtru evacuare | HEPA |
Brand: Albatros
Nu sunt momentan recenzii








