Frigider cu o usa Heinner HF-N94F+, 94 l, Control mecanic, Clasa F, H 84 cm, Alb
761,59 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Frigider cu o usa Heinner
- HF-N94F+
- Aparate frigorifice
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
200.81 Lei x 4 rate |
Frigider cu o usa Heinner HF-N94F+, 94 l, Control mecanic, Clasa F, H 84 cm, Alb
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Volum net total | 94 l |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Sistem de racire No Frost | Frigider |
| Sistem racire | Static |
| Culoare | Alb |
DETALII FRIGIDER
| Volum net frigider | 94 l |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Numar rafturi frigider | 2 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Material rafturi | Sticla |
| Dozator apa | Nu |
CARACTERISTICI CHEIE
| Tehnologie | Iluminare LED |
| Functii | Control mecanic |
ENERGIE & PERFORMANTA
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Consum anual energie | 107 kWh |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 84.2 cm |
| Latime | 47.5 cm |
| Adancime | 44.8 cm |
Nu sunt momentan recenzii








