Statie de abur, Russell Hobbs, Steam Power, presiune 4,5 bar, 2400 W, negru
354,87 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- 24420-56
- Aparate de curatat cu abur
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
98.92 Lei x 4 rate |
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip produs | Statie de calcat |
| Tip | Orizontal |
| Utilizare | Rezidential |
| Functii | Anticalcar |
| Continut pachet | 1 x Statie de calcat |
| Culoare | Negru Alb |
Specificatii tehnice
| Putere | 2400 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Presiune maxima | 4.5 bar |
| Capacitate recipient apa | 1300 ml |
| Material talpa | Inox |
| Debit abur (g/min) | 90 |
Dimensiuni
| Lungime cablu | 1.9 m |
Nu sunt momentan recenzii










