Frigider Minibar Samus SW062, 41 L, Alb
446,38 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- SW062
- Acasa
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
121.85 Lei x 4 rate |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Volum net total | 41 l |
| Sistem racire | Dinamic |
| Culoare | Alb |
DETALII FRIGIDER
| Volum net frigider | 41 l |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Numar rafturi frigider | 1 |
| Numar rafturi usi | 2 |
| Dozator apa | Nu |
CARACTERISTICI CHEIE
| Functii | Usa Reversibila Termostat reglabil Picioare reglabile |
ENERGIE & PERFORMANTA
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Consum anual energie | 99 kWh |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 51 cm |
| Latime | 44 cm |
| Adancime | 47 cm |
| Greutate | 14 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








